PretonSaver

Günümüzün teknoloji bilgisine sahip dijital işyerinin gelişmeleri ışık hızında ilerliyor, ancak kurumsal organizasyonlar baskı işlerini verimli bir şekilde izleme, değerlendirme ve yönetme konusunda hala zorluklar oluşturuyor. PretonSaver ™, baskı kalitesinden sıfır ödün vermeden sorunsuz bir şekilde çalışırken toner maliyetlerini% 50'ye kadar azaltır. PretonSaver ™, kurulum ve etkinleştirme anından itibaren her dahili yazıcı veya ağ yazıcısı ve görevi eşlerken, dünya çapındaki işletmeler genel giderlerden tasarruf eder ve raporlar ve istatistiklerle dahili baskı etkinliği ve toner kullanımı hakkında daha derin bir anlayış kazanır.

PretonSaver ™’in toner tüketimini azaltan patent bekleyen piksel iyileştirici teknolojisi ile toner ve yazıcı maliyetini en aza indirirken baskı kurallarını ve politikalarını maliyet açısından verimli bir şekilde merkezileştirin. Benzersiz çözümümüz, üst üste binen pikselleri tanımlar ve siler, aynı zamanda olağanüstü tam görüntü baskısı kalitesi ve netliği, ayrıca şirket içinde veya bulutta dağıtılan PretonSaver ™ ile maksimum tasarruf sağlar. Tüm yazıcılar için ideal ve Windows ortamlarına kolayca entegre olan PretonSaver ™, küresel olarak kurumsal kuruluşlar için önde gelen baskı yönetimi ve toner optimizasyonu çözümüdür.

Anında Tasarruf

PretonSaver™sorunsuz iş akışları ve operasyonel verimlilik için çözümün kurulumu ve etkinleştirilmesi üzerine baskı yönetimini optimize ederken toner maliyetini anında azaltır.

Tam Görünürlük

Tüm yerel ve ağ yazıcılarının ve görevlerinin otomatik olarak tanımlanması ve eşleştirilmesi, PretonSaver™ 'in işlem yapılabilir analitiği ile baskı kalıpları ve kurumsal ihtiyaçlar hakkında kesin bilgiler üretir.

Sürekli Optimizasyon

PretonSaver™, renkli mürekkebin azaltılmasından ve daha az kağıt kullanımından grafiklerin çıkarılmasına kadar her baskı görevini değerlendiren akıllı teknolojiyle toner tasarrufunun ötesine uzanır, uygun maliyetli çözümlerimiz hızlı bir şekilde ölçülebilir sonuçlar verir.

Merkezi Yönetim

Sorunsuz merkezi yönetim baskısı ile PretonSaver ™ 'nin basit kurulumu ve aktivasyonu, kurum genelinde belirlediğiniz baskı kuralları ve politikaları ile modern sistem yönetimi ve raporlaması için ideal şirket içi veya bulut tabanlı SaaS çözümünü sunar.

ŞİMDİ BAŞLAYIN ÜRÜN BROŞURÜ DURUM ANALİZİ