PretonPrintSecurity

PretonPrintSecurity, hassas basılı verilerin içgörü ve farkındalığı ile Veri Koruma Görevlilerini (DPO'lar) güçlendirir, kritik ve ayrık bilgileri tanımlamak için kurumun dahili olarak basılı belgelerini önceden tanımlanmış veriler ve anahtar kelimeler için tarar. Çözümümüz, maksimum takdir yetkisi ve koruma gerektiren basılı belgeler hakkında DPO'lara gerçek zamanlı bildirimler gönderir.

DPO'ları ve güvenlik personelini 24 saat boyunca bilgilendirerek hassas, değerli veriler içeren basılı belgelerin veri sızıntılarını, ihlallerini veya dağıtımını önleyin. PretonPrintSecurity'nin tüm basılı belgelerin tam adli aramasıyla, kurumsal markayı koruyun, yasal kaygıların kaybolmasını, yükselmesini veya gelişmesini veya değerli kurumsal varlıkların zarar görmesini önleyin. Çözümümüz, yazdırma görevinin zamanını, yazıcıyı ve öğelerini (tek tek veya grup) belirleyerek hassas basılı bilgilerin optimum görünürlüğünü sağlar. PretonPrintSecurity’nin imza arşivleme özelliği, tüm basılı belgelerin kayıtlarını saklayarak dosyaların ve kritik verilerin hızlı bir şekilde tanımlanmasını sağlar.

Ana Özellikler

En İyi Koruma ve Güvenlik için Yazdırma Görevlerini Arşivleme

PretonPrintSecurity’nin gelişmiş arşivleme özelliği, veritabanımızdaki tüm yazdırma işlerini dizine ekler; teknolojimiz otomatik olarak önceden yazdırılan belgenin basılı görüntüsünü oluşturur. Kullanıcı dostu çözümümüz, farklı yazdırma işlerini kuruluş gereksinimlerine göre arşivleme özelliğiyle tüm yazdırma işi veritabanının gelişmiş aramasını kolaylaştırır.

İşletmenin tüm büyüme aşamaları için ideal, ölçeklenebilir kurumsal kullanıma hazır yazılım.

Kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü, özellikler ve navigasyon ile kolay ve sezgisel yönetim konsolu.

"Hassas veri uyarıları" eklemek, değiştirmek veya kaldırmak için basit ve esnek GUI.

Kolayca güncellenebilen ve özelleştirilebilen "hassas veri terimleri" ile, önceden tanımlanmış anahtar kelimeler / veri modelleri kullanarak belgelerin aranması ve tanımlanması hızlı ve verimlidir.

Basılı hassas / gizli veri bildirimleri alan kullanıcıların isteğe bağlı olarak eklenmesi veya kaldırılması.

Tüm yazdırma görevlerinin bütünsel kapsamı için kapsamlı baskı geçmişi araması

Potansiyel güvenlik açıklarını ve uzun vadeli etkileri değerlendirmek için geçmiş yazdırma işlerini yükleyin ve görüntüleyin.

Temel Avantajlar

Hassas ve Gizli Basılı Verileri Koruma

Veri ihlali risklerini ortadan kaldırın ve hassas veya gizli basılı içerik hakkında bilgi kazanın.

Ağdaki güvenlik açıklarını veya dahili risk faktörlerini, yazdırma işinin kullanıcılarını / gruplarını, saati / tarihi ve kullanılan hassas yazıcıyı izleyin.

İtibar hasarını veya yasal endişeleri önleyerek GDPR uyumluluğunu koruyun ve hassas verileri tehditlerden koruyun.

İsteğe bağlı dosyanın basılı görüntüsünde çoğaltılmış veya belge içeriği "hassas veri terimleri" ölçütlerini karşıladığında otomatik olarak oluşturulan hassas basılı belgeleri arayın, bulun ve erişin.

Adli amaçlar ve daha derin araştırmalar için basılan her belgenin kapsamlı bir veritabanını oluşturun.

İLETİŞİM ÜRÜN BROŞÜRÜ Durum Analizi