PretonPower

Tüm bilgisayarlarda planlanmış, otomatik veya isteğe bağlı kapatma, uyku, hazırda bekletme veya uyandırma, iş akışları ve operasyonlarında sıfır kesinti olan, aynı zamanda elektrik yükünde% 60'a varan tasarruf sağlayan ve çevremizi koruyan bir kuruluş hayal edin. PretonPower ™ ile, modern kurumsal optimum PC güç tüketimine geçer, çünkü çözümümüz kurumsal LAN'lar ve WAN'lar arasındaki genel elektrik giderlerini ve CO2 emisyonlarını azaltır. PretonPower ™, PC güç kurallarını ve politikalarını oluşturarak PC güç yönetimini basitleştirerek, kurumsal BT sistemlerine ICT performansını etkilemeden sorunsuz bir şekilde entegre olur. PretonPower ™ 'ın esnek hizmet tabanlı fiyatlandırma modeliyle maliyetten tasarruf eden daha yeşil bir işletme için güç tüketimini en aza indirin.

PC Güç Tüketimi ve Maliyetini Azaltın

Önlenebilir eylemler sunan ayrıntılı maliyet kullanım raporları ve otomatik olarak önceden programlanmış PC kapatma, hazırda bekletme, uyku modu ve isteğe bağlı uyandırma ile PretonPower ™, kurumsal elektrik yükünü% 60'a varan oranda azaltır ve ayrıca 110 $ / çalışana kadar tasarruf sağlar yıllık olarak Preton Saver ™ ile eşleştirildiğinde™.

Sürekli Optimizasyon ve Tasarruf İçin Günlük Güç Politikalarını Özelleştirin

PretonPower™, her 24 saatlik periyot için birden çok güç ilkesi oluşturmayı kolaylaştırırken, aynı zamanda kuruluş genelinde Microsoft Active Directory gruplandırması veya tek tek bilgisayarlarla otomatik olarak senkronize olur.

Merkezi PC Güç Yönetimi

Her işletmenin kendine özgü bir PC ekosistemi vardır ve PretonPower ™, kurumsal CO2 emisyonlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olan eyleme dönüştürülebilir kullanım raporları ile çevre yönetimini merkezileştirir. PretonPower kullanarak PC güç tüketiminin modern yönetimi ile kurumsal karbon ayak izini en aza indirin™.

ŞİMDİ BAŞLAYIN ÜRÜN BROŞURÜ DURUM ANALİZİ