PretonSaver SSS (Sıkça Sorulan Sorular) • PretonSaver ™ hem Inkjet ve LaserJet destekliyor mu?

  EVET! PretonSaver ™ Her iki yazıcı teknolojileri destekliyor.

 • PretonSaver desteği (siyah ve beyaz) monokrom ve renkli yazıcıları mu?

  EVET! PretonSaver mono ve renkli yazıcılar hem de tasarruf sağlayacaktır.

 • PretonSaver destek ağı ve yerel yazıcıları mı?

  EVET! PretonSaver belirlemek ve yerel (kişisel yazıcı) basılmış olsun herhangi bir yazdırma işi veya bir ağ yazıcısı optimize eder.

 • PretonSaver taslak modu, ekonomi modu veya mevcut sürücüleri veya uygulama ayarları "Toner tasarrufu" moduna zorlamak mı?

  YOK HAYIR! PretonSaver değiştirmek veya sürücü veya uygulama ayarlarını zorlamaz. PretonSaver ™ mevcut baskı altyapısı içinde ve orijinal sürücü ayarlarıyla çalışır. Ürün tasarrufu elde etmek için sürücü yapılandırmasını değiştirmek değil.

 • PretonSaver varolan sürücüleri yerini alıyor mu?

  YOK HAYIR! PretonSaver orijinal sürücüleri ile çalışan bir uygulamadır. PretonSaver herhangi Lazer, Inkjet veya MFD yazıcıda mevcut sürücüleri ve ayarları ile çalışmak için tasarlanmıştır. PretonSaver ™ önemli bir gücü sizin mevcut (üreticileri) sürücüleri kullanarak mevcut altyapı içinde çalışır. BT özel sürücüler ve BT departmanı için bir asgari yükü yüklemek için gerek duyulmaktadır.

 • Daha az toner kullanarak PretonSaver baskı kalitesini düşürebilir ki?

  YOK HAYIR! PretonSaver yüksek kalitede üretmek "amaç iş belgeleri için uygun" için gerekli değildir fazlası sarf azaltır. (Metin, görüntü ve grafik kartı için) PretonSaver içinde mevcut sekiz farklı ayarlar bu sarf kullanımının optimize edilmesi ve herhangi bir fazlalık Toner ortadan kaldırılması için izin vardır. PretonSaver isteğe bağlı ayarlar, tasarruf iş ihtiyacını karşılamak için yüksek kaliteli belgeleri temin ayarlı izin verir.

 • Ben PretonSaver kullanarak para saklıyorum olmadığını nasıl anlarım?

  PretonSaver kullanılan sarf maliyeti ve yaptığı tasarruf değeri ile birlikte basılmış her belgenin kaydını tutar. Bu bilgiler daha sonra hangi detay maliyet ve kullanıcı grubu, kullanıcı, uygulama ve yazıcı tarafından tasarruf yönetim raporları bir dizi sağlanabilir. PretonSaver böylece baskı finansal maliyet ve parmaklarınızın ucunda yapılan tasarruf koyar.

 • Benim mevcut yazıcı filosu ile PretonSaver kullanmak güvenli midir?

  EVET! PretonSaver üretici bağımsız olacak şekilde tasarlanmıştır ve lazer, mürekkep püskürtmeli veya MFD yazıcının herhangi bir marka ile çalışır olmuştur. Bu üreticilerin sürücüleri ile çalışır ve mevcut yazıcı altyapı hiçbir değişiklik gerektirir. Yazıcınızın drum ömrü azalır olmayacak ve yazıcının kullanım ömrü üzerinde herhangi bir şekilde herhangi bir olumsuz etkisi olabilir. Nitekim de onun ömrünü uzatmak ve size gereken destek aramaları sayısını azaltabilir PretonSaver kullanımı toner fazlası azaltarak. PretonSaver ya kendi markası veya kullanabilirsiniz uyumlu herhangi bir marka üretmektedir toner herhangi marka ile çalışır.

 • Hangi sürücü dilleri PretonSaver destekliyor?

  PretonSaver en modern yazıcı tanım dilleri (PDL) destekler. En yaygın PDL (PCL ve PostScript) hedef olurken, Preton algoritmaları dil bağımsız ve PCL, PS, AFP, GDI ve Xerox Metacode başarıyla test edilmiştir.