PretonSaver™

Toner, mürekkep ve kağıt tüketimini azaltmak için profesyonel baskı yönetim yazılımıdır.

Baskı Maliyetlerinde %50'ye varan tasarruf
İşletmeler genelde gelirlerinin % 1 - 3'ü kadarını, bu paranın baskı hizmetleri için harcandığının farkına varmadan harcıyor. Baskı maliyetlerinizi gerçekten biliyor musunuz? Muhtemelen HAYIR: çoğu işletme baskı faaliyetlerini izlemek ya da yönetmek için bir sisteme sahip değildir.
Preton bu sorunu anlıyor ve iş kalitesini etkilemeden baskı maliyetlerinde % 50'ye varan tasarrufu risksiz bir yazılım çözümü ile sunuyor. PretonSaver her ölçekteki işletmenin kağıt kullanımı ile toner ve mürekkep tüketiminin hemen azaltılabilmesi için olanak sağlar.
PretonSaver üst üste gelen pikselleri belirleyerek ve silerek toner tüketimini azaltmak için patentli Preton Piksel Doktoru teknolojisini kullanır. Gereksiz pikselleri kaldıran akıllı çözümü ile Pixel Doktoru gözle görülen baskı kalitesini etkilemeden toner veya mürekkep kullanımında % 35'e kadar tasarruf sağlar.
Hemen Tasarruf
Kurulum ve aktivasyonun hemen ardından, PretonSaver, kaliteden ödün vermeksizin toner ve mürekkep tüketimini hemen azaltır. Yazılım, iş süreçleri veya son kullanıcı iş akışlarını hiçbir kesintiye uğratmadan tasarruf kontrollerini otomatik olarak uygulayarak, arka planda çalışır.
Komple Görünürlük
PretonSaver tüm yerel ve ağ yazıcılarını otomatik olarak tanır. Her yazdırma işi için kapsamlı kullanım istatistiklerini toplayarak, PretonSaver organizasyon, grup, birey ve uygulama düzeylerinde kapsamlı bilgi sağlayabilir. Bu bilgiler, baskı kalıpları ve maliyet yapılarının tam görünürlüğü için ayrıntılı maliyet ve kullanım raporları olarak derlenir.
Sürekli Optimizasyon
PretonSaver % 20'ye kadar ek tasarruf için, kağıt kullanımı da dahil olmak üzere bir kurumun baskı faaliyetlerini optimize edecek esnek kuralları içerir. Baskı kuralları, genel veya kullanıcılara, gruplara ya da uygulamalara özgü ayrıcalıklar ve/veya kotaları içerir. Örneğin, pazarlama departmanı için renkli baskı ayrıcalığı, Outlook uygulamasından alınacak çıktılar için yüksek tasarruf düzeyinde baskı ya da Internet tarayıcılarından grafik ve resimlerin tek renkli yazdırılması gibi ayrıcalıkları içerir.
Merkezi Yönetim
PretonSaver'ın bütünleşik çerçeve yapısı, tüm raporlamaların ve sistemin merkezi yönetimini sağlar. Yazılım işletme altyapısına yüklenebileceği gibi SaaS tabanlı model olarak Bulut içine de yüklenebilir. İşletme altyapısına ya da Buluta yüklü olsa da PretonSaver birkaç dakika içinde çalışmaya hazır hale gelecektir.
Özellikler
  • Toner ve mürekkep optimizasyonu
  • Kapsamlı raporlar ve istatistikler
  • Özelleştirilmiş baskı kuralları ve politikaları
  • Tüm yazıcı türlerini destekler:
  • Mürekkepli ve lazer
  • Tek renk ve renkli
  • Network ve yerel
  • Windows çevre entegrasyonu