PretonPower™- Yazılım Tabanlı Bilgisayar Güç Yönetimi

İyi bir neden için, çoğu bilgisayar enerjinin önemli bir atık sonuçlanan dışı çalışma saatlerinde çalışan on bırakılır. Çünkü enerji fiyatlarındaki hızlı yükseliş ve artan çevre mevzuatı, sizinki gibi kuruluşların daha verimli güç tüketimi için yeni ve yenilikçi çözümler arıyorlar.

Geceleri, hafta sonları ve hatta gün boyunca çalışanların çalışma alışkanlıklarını kesmeden, - PretonPower kullanımda olmadığında bilgisayarları kapatarak sorunu çözer.
Cari Yıl YG Artış
PretonPower en gelişmiş bilgisayar güç yönetimi yazılımı çözümü yönetmek ve kontrol enerji tüketimi genel elektrik maliyetlerini ve kuruluşun LAN ve WAN arasında CO2 emisyonlarını hem azaltmanızı sağlar
önemli ölçüde azaltmak olarak yatırım getirisi, net olacak Güç harcaması ... çalışanlarınız için, iş her zamanki gibi iken.
Esnek Enerji Tasarruf Politikaları
Merkezi PretonPower enerji yönetim konsolu kuruluş genelinde güç politikaları oluşturmak ve yönetmenizi sağlar. PretonPower bireysel ve grup davranış modelleri sorunsuz çalışması ya da BİT performansını kesintiye uğratmadan sisteme entegre. PretonPower ile, uzaktan bilgisayarları kontrol edebilir ve Hibernate, Uyku arasında seçim ve modları Shut Down.
Convenient Wake-Up Function
PretonPower aktive on-demand belirli bir uyandırma politikasına kadar veya bilgisayar kapalıyken kalır planlanan seçenekleri ya da uyku / hazırda bekletme modunda da dahil olmak üzere, bir düşük güç durumuna bilgisayarlar için çeşitli gelişmiş uyandırma yetenekleri sunuyor. PretonPower ayrıca belirli bir bilgisayar ve uygun bir uzaktan kumanda için on-demand işlevlerini destekler & Quot; Wake-on-Web & quot; seçenek.
PretonPower + PretonSaver = En Tasarruf
PretonPower ve mürekkep ve toner tasarrufu yazılım, PretonSaver, tam optimum sonuçlar için entegre edilmiştir. Tek bir yönetim arayüzü ile, bilgisayarlar ve yazıcılar hem kullanım politikalarını tanımlayabilirsiniz. Preton kombine yazılım uygulamalarını kullanarak yılda, çalışan başına 110 $ kadar tasarruf edebilirsiniz.

PretonPower ile:
  • % 60'a varan bilgisayarınızın elektrik faturasını düşürmek
  • Ayrıntılı maliyet ve kullanım raporları oluşturmak
  • Organizasyon boyunca çeşitli uyandırma seçenekleri planlayın ve yönetmek
  • Her 24 saatlik bir süre için ayarlanmış birden çok güç politikaları
  • Otomatik olarak Microsoft makine grupları için Active Directory veya bireysel makine ile senkronize
  • Merkezi PC sistem güç yönetimi
  • CO2 emisyonunu ve karbon ayak izini azaltmak
  • PretonPower artı PretonSaver yılda, çalışan başına 110 $ kadar tasarruf
  • Bir hizmet tabanlı lisanslama modelinin tadını esneklik