Toner ve Mürekkep Kaydetme Seçenekleri Baskı için: Taslak Modu, Economode Toner Tasarruf Modu

Nasıl PretonSaver ™ Modları tasarrufu Toner / Mürekkep karşılaştırıldığında mu?
Bazı yazıcılar "taslak modu", "Economode" veya "Toner tasarruf modu" nda yazdırarak toner / mürekkep tasarrufu olanağı sunuyoruz. Bu modlar mürekkep / toner tasarrufu sağlar rağmen, PretonSaver tarafından kullanılan yöntem esas olarak farklıdır. Bu özellikler çoğu durumda "Düşük Tasarruf Düşük Kalite Baskı" sunacak


Yazıcının "taslak modu" aşağıdaki yollardan birini işe yarayabilir:

  • Bu yöntem, yaklaşık 5% -10% tasarruf neden olabilir ama hafif bir çıktının yan etkisi olacaktır 600 300'e kadar dpi değiştirme - dpi (nokta başına inç) çıktısını azaltmak.
  • Toner yoğunluk düzeylerini azaltarak - Yazıcı çok hafif çıkışı ile% 15 tasarruf% 8 oluşturabilir 3 ila 1'e Bu yöntem baskı yoğunluğu değişecektir.
  • Yarım tonlama - gri, siyah rengi değişiyor. Bu yöntem olmayan renkli belgeler için marjinal tasarruf oluşturur ve düşük kaliteli ışık çıktının yan etkisi olacaktır.

Bu yöntemler bile sadece bir taslak olan bir baskı verimli, aynı kalite düzeyini korumak için çalışmayın. Buna ek olarak, tasarruf onlar PretonSaver tarafından sunulan önemli ölçüde daha düşük olduğunu teklif seviyesi.These methods do not even try to maintain the same quality level, yielding a print that is merely a draft. In addition, the savings level that they offer is substantially lower than that offered by PretonSaver.

PretonSaver optimize etmek ve toner tasarruf modu çok daha fazla tasarruf sağlar sadece mürekkep ve toner tasarrufu değil, aynı zamanda düzenli baskı gibi hemen hemen aynı yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanır.


Piksel Optimizer ™ Akıllı Piksel Temizleme Teknolojisi ile toner veya mürekkep tasarrufu


sadece yoğunluk seviyeleri veya PrintOut en dpi azaltır yazıcının taslak modunda aksine, PretonSaver seçici savurgan piksel kaldırmak için gelişmiş algoritmalar kullanan bir teknoloji kullanır. kalitesini etkilemez belirli piksel seçimi bu teknoloji benzersiz ve üstün kılan da budur. Kaldırılan piksel sol boşluk Yazdırma sırasında düzenli bir çıktının neredeyse özdeş görünen bir çıktı oluşturmak, komşu piksel fazla toner / mürekkep ile kaplıdır.

Pixel Optimizer