Yazdırma Yönetimi ve Mürekkep / Toner Optimizasyon Yazılım Çözümleri

Şirket / Hakkımızda
2005 yılında kurulan Preton Ltd; uluslararası boyutta hizmet vermektedir ve baskı yönetimi ile toner optimizasyon çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. Başarılı yazılım deneyimi neredeyse 40 yıllık mühendislik ve iş profesyonellerinden oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuştur.


Preton’un patentli teknolojisi, Pixel Doktoru ™ toner ve mürekkep tüketiminde önemli tasarruf sunan, baskı sırasında savurgan pikselleri belirlemek ve silmek için matematiksel algoritmalar içermektedir.

Preton ödüllü ürünleri PretonSaver ile baskı maliyetlerinde% 70'e varan toner ve kağıt tasarrufu sağlar. PretonPower bilgisayar güç yönetiminde %60’a varan enerji tasarrufu sağlar

Preton Ltd yazılım geliştirme yüksek standartlarda ve müşterilerimize mümkün olan en iyi yazılım çözümünü sağlamayı taahhüt eder.

Bestcom Bilişim San ve Tic Ltd Şti; 2010 yılından itibaren Preton Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir ve 2016 yılından itibaren Sürdürülebilirlik Danışmanlığı alanında hizmet veren ESG Strateji Danışmanlığı ve Eğitim Ltd Şti ( www.esgturkey.com ) ile çözüm ortaklığına gitmiştir.